Firma konsultingowa Connor Group została założona w 1993 roku

Firmę tworzy zespół współpracujących ze sobą doświadczonych ekspertów. Specjalnością firmy są usługi konsultingowe w zakresie szeroko rozumianego Project Managementu oraz usługi projektowania, budowania, optymalizowania i przenoszenia Data Center. W ostatnich latach do portfela usług zostały dołączone usługi związane z projektowaniem i tworzeniem serwisów internetowych.

Budowane przez lata silne relacje biznesowe z naszymi klientami opieramy o rzetelność i uczciwość.

Usługi Project Management

Oferujemy szeroki zestaw usług z zakresu zarządzania projektami, począwszy od przygotowania i uruchomienia projektu, poprzez usługi audytu i assurance, naprawy źle prowadzonych projektów aż po zarządzanie zasobami.

Nasze usługi pozwalają naszym klientom realizować projekty na czas, w zakładanym budżecie i jakości. W naszych pracach wykorzystujemy najlepsze, sprawdzone przez lata praktyk, metodologie i techniki prowadzenia projektów.

Nasze usługi są zaprojektowane tak, by zapewnić prowadzonych przez nas projektach jak najlepszy start i prowadzenie projektu zgodnie z założeniami przez cały okres jego trwania. Usługi mogą być stosowane w dowolnym momencie cyklu życia projektu jednak w celu uzyskania maksymalnych korzyści zalecane jest ich stosowanie na jak najwcześniejszym etapie.

Usługi Data Center

Dobrze rozumiemy szczególne wymagania, jakie obowiązują przy projektowaniu obiektów o znaczeniu krytycznym. Przygotowane przez nas projekty pozwalają na zbudowanie najbardziej opłacalnych rozwiązań, które spełniają wszelkie wymagania naszych klientów.

Oferujemy szeroki zakres usług w zakresie projektowania centrów przetwarzania danych i pomieszczeń technicznych, integrujące najlepsze w swojej klasie technologie, zapewniające wysoką dostępność, skalowalność, redundancję i odporność na uszkodzenia.

Usługi Web Solutions

Oferujemy wysokiej jakości usługi projektowania i tworzenia serwisów internetowych, programowania oraz projektowania grafiki.

Kontakt

CONNOR Group


tel: +48-695-CONNOR

tel: +48-600-800-700


E-mail: info@connorgroup.eu